Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Piknik wiosenny

19-05-2018
miniaturka piknik-wiosenny1
W sobotę 19 maja odbył się w naszej szkole wiosenny piknik, podczas którego dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych z Legionistami (rugby, siatkówka, sztuki walki) (...)

Tajemnice karbońskich lasów

17-05-2018
miniaturka tajemnice-karboskich-lasow
Prace  Haliny Budziszewskiej (4a) i Macieja Borkowskiego (6a)  zdobyły wyróżnienia na etapie regionalnym XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego " (...)

Wiklinowa Wisełka

10-05-2018
wycieczka 2b nad Wisłę
Klasa 2b była na nadwiślańskiej wycieczce - Wiklinowa Wisełka z Fundacją "Ja Wisła". Wyprawa była wyzwaniem i przygodą, otworzyła dzieciom oczy na rzekę i miasto, kształtując tożsa (...)

Rowerowy Maj

05-05-2018
rowerowy maj
Nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej ROWEROWY MAJ, której celem jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej.Akcja odbędzie się (...)

Złota Wena

16-04-2018
Złota Wena
Teatr bez Suflera zdobył Złotą Wenę - I miejsce - w konkursie teatralnym w kategorii kl. 0-3 organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego (...)

Pierwszy dzień wiosny

21-03-2018
Uczniowie klas 4-7 przygotowali prezentacje i poczęstunek z różnych krajów Europy.Uczniowie klas 0-3 przygotowali wiosenny pokaz mody. PozdrawiamySU

Bicie rekordu Guinness'a

14-03-2018
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w odbywającej się na Bulwarach Wiślanych próbie pobicia rekordu "Guinness World Records" na najdłuższą linię osób prezentujących (...)