KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Galeria

Akcja charytatywna - Przyjaciel zwierząt - cała świetlica

I etap zbiórki darów, wspierającej Bezdomne Zwierzęta ze schroniska w Celestynowie, dobiegł końca... W imieniu zwierząt i własnym, dziękujemy za okazane serce i jednocześnie przypominamy, że akcja trwa do końca czerwca 2020 roku. W styczniu rozpoczniemy II etap.

Zajęcia otwarte - Piernikowy zawrót głowy - 2ab

Uczniowie z klas drugich wzięli udział w zajęciach otwartych dla rodziców, pt. "Piernikowy zawrót głowy". Podczas spotkania rodzice z dziećmi kolędowali, formowali ciasto, wykrawali foremkami i piekli pierniczki, jako ozdoby na drzewka świąteczne. Spotkanie miało charakter integracyjny... :)

Mikołajki - 1a

Z okazji Mikołajek, uczniowie klasy 1a, byli w kinie na seansie, pt. "Śnieżna paczka".

Mikołajki - 2ab

Klasy 2a i 2b szukały Mikołaja na Stadionie Legii... Uczniowie podczas wycieczki zobaczyli pomnik Kazimierza Deyny, stadion Legii, ławki piłkarzy rezerwowych, szatnię gości, lożę prasową, jedną z 40 lóż biznesowych oraz Gold i Silver Club.

Praca plastyczna - 1a

Zajęcia z okazji Mikołajek, tworzenie portretów Mikołaja i pisanie listów do Mikołaja.

Andrzejki - 1ab

Uczniowie klas pierwszych chętnie uczestniczyli w andrzejkowych atrakcjach zorganizowanych przez starsze klasy. Odwiedzali liczne stoiska z wróżbami oraz brali udział w tańcach i zabawach w małej sali gimnastycznej

Andrzejki - 2ab

Uczniowie klas drugich wzięli udział w andrzejkowych wróżbach. Chętnie odwiedzali każdą możliwość przepowiedzenia przyszłości... :)

Gość w świetlicy - Spotkanie z historią - 2ab

Uczniowie klasy 2a i 2b wzięli udział w spotkaniu z Panią Ewą Kowalik, nauczycielką historii w naszej szkole i wysłuchali informacji dotyczących odzyskania przez Polskę Niepodległości .

Gość w świetlicy - Spotkanie autorskie - 2b

Klasa 2b uczestniczyła w spotkaniu autorskim, podczas którego gościem świetlicy był autor książek dla dzieci, Pan Tomasz Szwed. Spotkanie miało część artystyczną połączoną z czytaniem fragmentów książek oraz ich promocją. Uczniowie, po spotkaniu, mogli zakupić wybraną książkę z autografem autora... :)

Dzień Bez Futra - 2a

Z okazji Światowego Dnia Bez Futra uczniowie klasy 2a wykonali plakat tematyczny, nawiązujący do szacunku wobec zwierząt.

Gość w świetlicy "Spotkanie autorskie" - 2a

Klasa 2a uczestniczyła w spotkaniu autorskim, podczas którego gościem świetlicy był autor książek dla dzieci, Pan Tomasz Szwed. Spotkanie miało część artystyczną połączoną z czytaniem fragmentów książek oraz ich promocją. Uczniowie, po spotkaniu, mogli zakupić wybraną książkę z autografem autora... :)

Cykl dekoracji całorocznej, pt. "Życie drzewa"

W pracy plastycznej, pt. "Drzewa w barwach jesieni", brały udział wszyscy chętni uczniowie zapisani do świetlicy szkolnej. Wykonanie pracy polegało na współpracy dzieci z danej klasy, tzw. praca zbiorowa. W wyniku głosowania, jako zwycięzcy dekoracji jesiennych, wyłoniły się cztery klasy.

Sprawne rączki mam, origami składam sam - 2a

W ramach szkolnego wolontariatu uczeń klasy 5d, Adam, uczy dzieci z klasy 2a składać origami. Na trzecich zajęciach uczniowie klasy 2a uczyli się składać papierowego żurawia.

Praca plastyczna - 2a

Uczennice klasy 2a wykonują pracę plastyczną do konkursu na dekorację, pt. "Drzewa w barwach jesieni".

Wyjście do kina na film, pt. Mój przyjaciel Ufik - 1a

Dnia 30 października 2019 klas 1a była w kinie na filmie, pt. "Mój przyjaciel Ufik".

Zabawa na 102! - 2a

Korzystając z ładnej pogody uczniowie klasy 2a wraz ze swoimi nauczycielkami, w drodze powrotnej z kina, odwiedzili Plac Zabaw w parku Ujazdowskim... :)

Ruch to zdrowie! - 2a

Gry i zabawy na boisku, to nie tylko piłka nożna czy skakanie w gumę. Klasa 2a lubi tańczyć także na dworze :)

Sprzątanie świata zaczynamy od naszego boiska - 2a

Uczennice klasy 2a postanowiły, zamiast bawić się na boisku, posprzątać je... Brawo dla nich! :)