KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Galeria

"Kwiaty łąk, pól i ogrodów" - cała świetlica

Na werdykt czekamy, może coś wygramy ;) Chętni uczniowie wzięli udział w zewnętrznym, międzyszkolnym konkursie plastycznym techniką origami :)

"Oszczędzaj wodę - woda źródłem życia" - cała świetlica

Konkurs plastyczny, pt. "Oszczędzaj wodę - woda źródłem życia" został zakończony. Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy nowych sukcesów! :)

"Jeździectwo, moje hobby" - 2b

21 maja 2021 roku klasa 2 b uczestniczyła w zajęciach tematycznych pt. "Jeździectwo, moje hobby". Zajęcia prowadziła wychowawczyni świetlicy.

Wiosenny powrót do szkoły w portretach - 3a

Wiosenny powrót do szkoły, czyli wspólne zabawy w ogrodzie szkolnym ;) Wszyscy uczniowie, jednogłośnie, są bardzo zadowoleni z powrotu :)

Wiosenny Kiermasz Świąteczny

W dniach 22, 23, 29 i 31 marca odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci organizowany przez świetlicę szkolną. Podczas kiermaszu sprzedawane były prace zrobione przez uczniów. Zebrane pieniądze zasiliły konto fundacji. Dziękujemy Wszystkim za udział w akcji! :)

Gry stolikowe - 1a

1 marca uczniowie klasy 1a z zaangażowaniem tworzyli własne gry planszowe :)

"Deszcz, jesienny deszcz..." - cała świetlica

Wyniki konkursu plastycznego, pt. "Deszcz, jesienny deszcz...". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! :)

Prasowanki - 2b

Uczniowie klasy 2b brali udział w zajęciach technicznych. Układali koraliki według własnych wzorów, które po sprasowaniu przez nauczyciela zabrali do domu.

Zima w portretach 2 - 2b

Białe jest fajne, czyli zabaw na śniegu ciąg dalszy... 02-11-18/02/2021

Przebranie za kota - 2a

17 lutego w "Dzień kota" klasa 2a brała udział w konkursie, pt. "Przebranie za kota". Dzieci w tym dniu zaprezentowały przygotowane przez siebie (z pomocą rodziców i rodzeństwa) przebrania za kota.

Dokarmianie ptaków zimą - 2b

Uczniowie 2b wzięli udział w zajęciach teoretyczno-praktycznych, pt. Dokarmianie ptaków zimą. Na koniec zajęć dzieci wykonały prace plastyczno-techniczne, pt. Ptak w karmniku.

"Sprawne rączki mam, warcaby zrobię (zjem) sam!" - cała świetlica

Wyniki konkursu techniczno-praktycznego, pt. "Sprawne rączki mam, warcaby zrobię (zjem) sam". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! :)

Zabawa walentynkowa - 1a

12 lutego uczniowie wzięli udział w zabawie walentynkowej :)

Bal karnawałowy - 2a

4 lutego klasa 2 A bawiła się na balu karnawałowym. Dzieci przebrały się z tej okazji za różne postaci i zwierzęta. Na balu były zabawy i tańce. Odbył się także pokaz taneczny. Na koniec imprezy wspólnie obejrzeli film, pt. "Megamocny".

Spotkanie z wolontariuszem - 1a

1 lutego uczniowie 1a wzięli udział w spotkaniu z wolontariuszem pracującym w schronisku i fundacji dla zwierząt. Wolontariusz wyjaśnił dzieciom terminy "wolontariat" i "wolontariusz" oraz opowiedział na czym polega jego praca :)

Magiczna Moc Bajek - 2a

27 stycznia w ramach projektu czytelniczego, pt. "Magiczna Moc Bajek" klasa 2a dobrze się bawiła robiąc zdjęcia z gadżetami w fotobudce.

Zima w portretach - 2b

Białe jest fajne, czyli zabawy na śniegu... na boisku i w ogrodzie! 19 i 22/01/2021

Wielkie malowanie suchymi pastelami -2a

Wielkie malowanie suchymi pastelami.

Zimowe zabawy na śniegu - 2a

Zimowe zabawy na śniegu.

PAMIĘTAMY-POMAGAMY!

12 grudnia 2020 roku na terenie szkoły odbyła się zbiórka darów dla Podopiecznych Schroniska w Celestynowie (karma) oraz Fundacji w Wołominie (korki plastikowe). Nie wszyscy mają zdjęcia... Dziękujemy Wszystkim za obecność! :)