Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kadra

Dyrektor szkoły

Joanna Bogdańska

Wicedyrektor szkoły

Elżbieta Czaja

Grono pedagogiczne

Edukacja wczesnoszkolna

Karolina Brych - wychowawca klasy 1a

Beata Niksińska - wychowawca klasy 1b

Katarzyna Bartlewska - wychowawca klasy 2a

Iwona Jarosławska - wychowawca klasy 2b

Sylwia Wiśniewska - wychowawca klasy 3a

Klasy 4-8
język polski

Joanna Klochowicz-Niksińska - wychowawca klasy 5a

Małgorzata Okieńczyc - wychowawca klasy 7a

Renata Piotrowska - wychowawca klasy 7b

język angielski

Joanna Mojsiuk - wychowawca klasy 8d

Magdalena Gajowiecka - wychowawca klasy 6b

Olha Kozlovska - wychowawca klasy 4b

język niemiecki

Katarzyna Gnyp-Dukat - wychowawca klasy 8c

historia

Małgorzata Okieńczyc - wychowawca klasy 7a

Marlena Łubińska - wychowawca klasy 4a

Wiktor Wawrzyniak - wychowawca klasy 8b

matematyka

Anna Bernatek 

Renata Sawicka

Maryna Pankova

przyroda / biologia

Aldona Borowa - wychowawca klasy 8a

geografia

Anna Talik

chemia

Agnieszka Szczypek - wychowawca klasy 6a

fizyka 

Wiktor Wawrzyniak - wychowawca klasy 8b

informatyka

Renata Sawicka

muzyka

Olha Kozlovska - wychowawca klasy 4b

plastyka

Sylwia Wiśniewska - wychowawca klasy 3a

technika

Beata Niksińska - wychowawca klasy 1b

edukacja dla bezpieczeństwa

Beata Niksińska - wychowawca klasy 1b

wychowanie fizyczne

Agnieszka Szczypek - wychowawca klasy 6a

Magdalena Gryka - wychowawca klasy 5b

Marcin Jóźwiak

religia

ks. Artur Ściana

Dorota Masterniak

etyka

Wiktor Wawrzynak - wychowawca klasy 8b

wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Kolchowicz-Niksińska - wychowawca klasy 5a

Marlena Łubińska - wychowawca klasy 4a

język polski dla obcokrajowców

Beata Niksińska - wychowawca klasy 1b

Joanna Klochowicz-Niksińska - wychowawca klasy 5a

Sylwia Wiśniewska - wychowawca klasy 3a

pedagodzy współorganizujący kształcenie uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Małgorzata Tarka

Agata Hanula

Magdalena Stankiewicz

Magdalena Sztucka

Monika Musiał  

świetlica

Agnieszka Matuszewska - kierownik świetlicy - klasy 4a

Katarzyna Sas - wychowawca klasy 2a

Iwona Jarosławska - wychowawca kasy 2b 

Kinga Grecz - wychowawca klasy 3a

Katarzyna Bartlewska - wychowawca klasy 1a

Maria Murawska - wychowawca klasy 1b

Agnieszka Krzywicka - wychowawca klasy 4b

biblioteka

Anita Paul