KLAUZULA INFORMACYJNA

2018 / 2019

Szkolny Teatr bez Suflera zdobył Złotą Wenę w konkursie teatralnym organizowanym przez MDK "Muranów"

Sylwia Gil z kl.7a zdobyła III miejsce w warszawskim konkursie recytatorsko-fotograficznym "Czytam, więc jestem" organizowanym przez SP nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Warszawie oraz wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Poezja K.K. Baczyńskiego i Poetów Pokolenia Kolumbów" organizowanym przez SP nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie.

Barbara Bączkowska kl.2a uzyskała wynik bardzo dobry w Konkursie Kangur Matematyczny. Wyróżnienia: Emilia Stasiewicz kl.2a, Hanna Sikorska kl.2a, Aleksandra Danilczuk kl.2b, Tomasz Ziąbkowski kl.4d, Franek Jaworski kl.5a, Jakub Siereński kl.6b.

Konkurs recytatorski organizowany przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2018/2019:
w kategorii kl. 0-3
Brązowa Wena (III miejsce) Wiktoria Szmulik, kl. 2b

w kategorii kl. 4-6
Złota Wena (I miejsce) - Patrycja Dunovska, kl. 4a
Srebrna Wena (II miejsce) - Zofia Gil, kl. 4a
Brązowa Wena (III miejsce) - Lena Sokołowska, kl. 4a

w kategorii kl. 7-8
wyróżnienie - Sylwia Gil, kl 7a
wyróżnienie - Mikołaj Ulikowski, kl. 8b

Konkurs literacki

Zosia Wiktorowicz z kl.6b zdobyła NAGRODĘ SPECJALNĄ w konkursie literackim "Co niezwykłego może się wydarzyć 35 maja" organizowanym przez czasopismo "Victor Junior".

Konkurs geologiczny

Prace  Haliny Budziszewskiej (4a) i Macieja Borkowskiego (6a)  zdobyły wyróżnienia na etapie regionalnym XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś, jutro - pt. Tajemnice karbońskich lasów"

Konkurs matematyczny

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny:

Ola Szafirowicz kl.2b, Michał Sposób kl.2b, Hanna Karpińska kl.3a, Tomasz Ziąbkowski kl.3d,
Stanisław Karpiński kl.4a, Jakub Siereński kl.5b, Wojciech Maciołek kl.5c, Alicja Żak kl.6a

Tomasz Ziąbkowski uczeń klasy 3d zdobył 3 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich Wzorowy Matematyk

Konkurs teatralny

Teatr bez Suflera zdobył Złotą Wenę - I miejsce - w konkursie teatralnym w kategorii kl. 0-3 organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/18.

Konkurs recytatorski

Sylwia Gil zajęła II miejsce w XV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K.K. Baczyńskiego i Pokolenia Kolumbów organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie
Zosia Gil
z kl. 3a zdobyła specjalne wyróżnienie w konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka.

Konkurs języka angielskiego

Prace uczennic klasy 7a Justyny Kani, Sarah van Doorn, Zuzanny Szymaniak, Natalii Woźniak zajęły 1,2,3 miejsce w Konkursie Literackim 'My Day in the UK' organizowanym przez Wydawnictwo Fida we współpracy z Polish Business Chamber in Scotland i zostaną wydane w publikacji książkowej. Gratulujemy!

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Leon"

• Tomasz Ziąbkowski kl.3d - 4 miejsce
  • Agata Roszak kl.3a - 5 miejsce
  • Zuzanna Smagieł kl.3d - 8 miejsce
  • Kuba Pawelski kl.3d - 8 miejsce
  • Lena Sokołowska kl.3a - 10 miejsce
Olimpiada historyczna

Julia Bramowicz z kl. 7b zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Historycznej dla Szkół Gimnazjalnych.
(Lista zakwalifikowanych z Okręgu Warszawa I)

Konkurs recytatorski

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/18

• w kategorii klas 0-3:
    • ZŁOTA WENA (I miejsce) – Patrycja Dunovska kl.3a
    • SREBRNA WENA (II miejsce) – Zofia Gil kl.3a
    • Wyróżnienia: Zuzanna Smagieł kl.3d, Lena Sokołowska kl.3a, Mila Wandzel kl.3b, Michalina Sudolska-Bytof kl.2b
  • w kategorii klas 4-7:
    • ZŁOTA WENA (I miejsce) – Sylwia Gil kl.6a
    • BRĄZOWA WENA (III miejsce) – Mikołaj Ulikowski kl.7b
Olimpiada Młodzieży

10.10.2017 wzięliśmy udział w rozgrywkach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Spośród wszystkich szkół podstawowych w dzielnicy Śródmieście dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: Marysia Gałczyńska, Sylwia Gil, Julia Mikuła, Gabrysia Sudolska-Bytof, Victoria Wandel, Maja Wojtczak, Ala Żak, Sonia Chojnowska, Zuzia Szymaniak, Natalia Woźniak, Kamila Rosłaniec.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)