Fundacja Szlachetny Gest
Organizowane przez nas akcje charytatywne już na stałe wpisały się w kalendarz świetlicy szkolnej. Wśród naszych działań znajduje się m.in. kiermasz bożonarodzeniowy, na którym sprzedawane są ozdoby i stroiki świąteczne wykonane przez uczniów i wychowawców świetlicy.
W tym roku pieniądze pozyskane ze sprzedaży prac świątecznych przekazaliśmy na pomoc chorym dzieciom - podopiecznym fundacji „Szlachetny Gest”. Udało nam się zebrać 2 tysiące 139 złotych i 42 grosze.
Ponadto w naszą tegoroczną akcję charytatywną czynnie włączyli się również przedstawiciele fundacji „Szlachetny Gest”. Dla najmłodszych uczniów przygotowali gry i zabawy edukacyjne, których tematem przewodnim była pomoc innym oraz zapoznali nas z działalnością fundacji. Byli również z nami każdego dnia kiermaszu.
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy!
