Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny - pełen nauki, wyzwań i sukcesów!
Uczniowie dzielnie rozwijali swoje umiejętności i zdobywali nowe doświadczenia, dlatego wszystkim należą się ogromne brawa za wysiłek i zaangażowanie.
Żegnamy naszych Ósmoklasistów i życzymy im powodzenia na nowym etapie edukacji.
Z radością czekamy również na Pierwszoklasistów, którzy we wrześniu po raz pierwszy przekroczą progi naszej szkoły.
Wszystkim życzymy pięknych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
