Piknik Szkolny - podsumowanie
Piknik Szkolny za nami!
Jak zawsze mogliśmy liczyć na wspaniałą współpracę z Rodzicami - atrakcji dla przybyłych gości nie brakowało.
Kawy i herbaty świata, ciasta, naturalne lody, loteria fantowa, tatuaże, łapacze snów, bransoletki z kolorowych koralików, koło fortuny, dmuchańce, naleśniki z powidłami, soki, sadzenie ziół i wiele innych.
Dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i wspólnie spędzony czas. Było pysznie, ciekawie i radośnie, a tak liczna obecność uczestników w to gorące popołudnie stworzyła wyjątkową atmosferę!
